KAD SKAMBĖTŲ APIE JUS, SUŽINOKITE
APIE MUS!

Mes mylim savo darbą! – tai pirmiausia, ką norim apie save pasakyti.
Mes – negausus, bet darnus ir stabilus „Reklamos gamos“ kolektyvas: dizaineris, audiodizaineris, reklaminių filmukų montuotojas, tekstų rašytoja ir redaktorė, maketuotojas, korektorė, direktorius, buhalterė ir būrys kūrybinių darbuotojų, prisijungiančių tada, kai reikia. Visi savo srities specialistai – darbo bitės. Dirbame nuo 2003 m. spalio 15 dienos.

Pagrindinė veiklos kryptis – reklama (kūrimas, planavimas, sklaida ir priežiūra). „Reklamos gamą“ įregistravome Klaipėdoje. Turėdami puikias galimybes ir patirtį, savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.  

Nepriklausome jokiam reklamos agentūrų tinklui, todėl galime priimti nešališkus sprendimus, tenkinančius tik kliento poreikius.

Vienas išskirtinių mūsų bruožų – mobilumas. Į susitikimus pas klientus visada atvykstame mes. Bent kartą per mėnesį. Taip sutaupome kliento laiką ir pinigus. Nereikia mokėti už mūsų biurą.

Kone visiems savo klientams paslaugas teikiame nuolat – kiekvieną mėnesį, kasmet.

Jei susidraugausim, stengsimės kuo geriau pažinti jus, suprasti ir patenkinti jūsų poreikius. Nesvarbu kokie tie poreikiai būtų - dideli ar tiesiog mums skirti.